Návrhy a montáže

Návrhy osvětlení

 

Díky dlouholetým zkušenostem víme co a jak a kde a proč.... Nevíte si úplně rady nebo si neumíte přesně představit jak bude výsledek vypadat? Neváhejte se na nás obrátit, se vším Vám rádi pomůžeme. Vše s Vámi individuálně projednáme, navrhneme řešení, budeme hledat optimální cestu pro Vaší maximální spokojenost.

 

Tomáš Štér

Tel.: +420 775 427 648
Email.: navrhyosvetleni@lenyk.cz
 
phone-navrhy-min
 

 
 
Montáže svítidel
 
 

Kromě toho, že Vám rádi pomůžeme s návrhem osvětlení, určitě Vám rádi pomůžeme i se samotnou montáží svítidel, s rozvody kabeláže, úpravami svítidel na míru. Stejně jako s navrhováním osvětlení, tak i se samotnými montážemi máme dlouholeté zkušenosti. Víme jak se chovají různé materiály zdiva, jaké kotvící prvky použít, jak k realizaci přistupovat. Naši technici vždy k montáži přistupují s ohledem na veškeré okolnosti a přání zákazníka. Nemusíte mít ani strach, že po zásahu našich techniků budete muset provádět nějaké rozsáhlé úklidy atd. Vždy po své činnosti vše řádně uklidí - vozí si i průmyslový vysavač.

 

Ing. Michal Ferjančič

Tel.: +420 778 527 693
Email.: montaze@lenyk.cz
 
phone-montaze-min
 
 
G
M
T
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Text-to-speech function is limited to 200 characters
 
 
Options : History : Feedback : Donate Close

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení